Księgarnie

Tajemnicą wolności jest księgarnia – Bernard Werber

ksiegarniaKsięgarnia jest miejscem specyficznym. Pachnącym książkami, czarującym kolorowymi okładkami książek, z klimatem podobnym do biblioteki.
Równo poukładane na półkach książki kuszą pasjonatów czytania. To dzięki nim zyskujemy możliwość odbywania nieskończonych wędrówek po świecie wyobraźni. Książki sprawiają, że nasze życie zyskuje inny wymiar.

Księgarnia to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc świata. Pod tym stwierdzeniem podpiszą się wszyscy ci, którzy uwielbiają czytać i odbywać podróże z bohaterami książkowych opowieści. W księgarniach z prawdziwego zdarzenia można poczuć się niemal jak w bibliotece. Odszukując na półkach ulubionych autorów można przenieść się w świecie wyobraźni do dziecięcego świata poszukiwań i odkryć. Każda półka kryje swoje tajemnice. Jeśli w księgarni dodatkowo personel dba o dodatki wnętrzarskie, można poczuć się wyjątkowo. Tak, jakby przekraczając jej próg przenieść się do innego, niemal idealnego świata. Bo większość książek ma przecież szczęśliwe zakończenie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: